• szeroko pojęta znajomość rynku ochrony
  • niezbędna wiedza przy zabezpieczaniu obiektów
  • uprawnienia SA1-SA4 wydane przez Polską Izbę Systemów Alarmowych
  • uprawnienia wydane przez Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
systemy sygnalizacji włamania systemy telewizji przemysłowej
systemy kontroli dostępu systemy p.poż.
systemy DSO inteligentny dom
integracja systemów bezpieczeństwa audyty bezpieczeństwa
sieci LAN/WAN sieci telefonii stacjonarnej
sieci domofonowe i videodomofonowe systemy detekcji gazów (CO)
kompleksowe przeglądy sprzętu p.poż. ochrona fizyczna
blank blank
o firmie
Pracując przez wiele lat w branży ochrony zdobyliśmy bardzo szerokie doświadczenie w projektowaniu i instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń. Obejmuje ono zagadnienia związane z systemami sygnalizacji włamania zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, napadowymi, monitoringiem systemów alarmowych, systemami telewizji dozorowej, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, systemami pożarowymi, nagłośnienia obiektów i pomieszczeń (DSO), domofonami i wideodomofonami, systemami kontroli wartowników, systemami łączności. Posiadamy niezbędną wiedzę zarówno w zagadnieniach dotyczących zabezpieczania mieszkań i domów jednorodzinnych jak i tak specyficznych obiektów jak banki, obiekty użytku publicznego, zakłady produkcyjne i obiekty handlowe, duże i małe firmy polskie i zagraniczne.

Posiadamy uprawnienia niezbędne do projektowania systemów bezpieczeństwa SA1-SA4 wydane przez Polską Izbę Systemów Alarmowych, oraz do projektowania i instalowania systemów zabezpieczeń w obiektach zabytkowych i sakralnych wydane przez Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych.

Naszym atutem jest szeroko pojęta znajomość rynku ochrony zarówno dotyczącej elektronicznego zabezpieczenia mienia jak i ochrony fizycznej. To głębokie doświadczenie zdobyliśmy prowadząc przez szereg lat dział techniczny jednej z największych na polskim rynku agencji ochrony. 

Wykorzystując swoją wiedzę dotyczącą powyższych zagadnień oraz możliwości, które na dzień dzisiejszy posiadamy, proponujemy Państwu swoje usługi. Jesteśmy gotowi zająć się dla Państwa projektowaniem, wykonaniem i serwisem instalacji wyżej wymienionych systemów elektronicznej ochrony mienia. Proponujemy także wykonywanie okresowych konserwacji zainstalowanych systemów zabezpieczeń. Gwarantujemy pełne zaangażowanie we współpracę, najwyższej jakości sprzęt, rzetelność i dyskrecję.
 

strefa klienta

Serdecznie zapraszamy do strefy dla klientów, gdzie znajdziecie Państwo przydatne informacje na temat systemów i urządzeń przez nas instalowanych.

przejdź do strefy klienta

nasi klienci

nasi klienci

Certyfikat Rzetelna Firma

polecamy

polecamy .....
Wszystkie logotypy użyte na stronie należą do ich właścicieli i mają charakter jedynie informacyjny.
Wszystkie prawa zastrzeżone. ©2010 IGI-TECH
projekt i realizacja .e.y.c.